Čakamo vas :)

Knjižničarka, njen sodelavec knjižnični medo Medo in vsi ostali vas pozdravljamo, dragi učenci, starši in vsi zaposleni.

Skupaj bomo preživeli še eno ustvarjalno, inovativno, zabavno in kratkočasno šolsko leto, kajne? Kajne? Seveda ga bomo, vsaj potrudili se bomo, da se nam bo dogajalo. Nekaj že ustaljene prakse: mednarodni mesec šolskih knjižnic, obisk knjižnega sejma, noč v knjižnici, Anderseno pravljično popoldne, Rastem s knjigo, Mi beremo, S knjigo v svet, mednarodni projekti …

Kakšno dogajanje ostaja še skrivnost. Pobude in predlogi pa, kot že dobro veste, so vedno dobrodošli.

Kako bo šlo, če smo prostorsko prepolovljeni, me sprašujete. O, bo, brez skrbi, prostor naredimo ljudje, sploh pa je to le začasna situacija. V novi šoli nas bo čakala nova knjižnica, moderna, svetla, prostorna.

Srčno upam, da čimprej 🙂