Pozor, pozor: pripravljamo Medov dan :)

Izvedeli smo, da imajo tudi plišasti medvedki svoj dan. Dan, ko praznujejo. Po različnih deželah ob različnih datumih. Naši poljski prijatelji obeležujejo dan plišastih medvedkov 25. novembra. Pa ga dajmo še mi.

Pripravimo rojstnodnevno presenečenje za najpomembnejšo osebo v naši knjižnici, knjižničnega meda Meda, ki do letos še nikoli ni upihnil svečk na torti.

Naš načrt: v ponedeljek 26. novembra se bomo 7. šolsko uro (13.20-14.05) dobili v šolski knjižnici. Kdor ima čas in dobro voljo, seveda: učenci, učitelji, starši. In obvezno vaši plišasti medvedki. Brez njih ne gre.  Medo je namreč zelo družabno bitje, od vseh pa ima najraje svoje plišaste prijatelje medvedke.

K rojstnodnevni zabavi sodi torta. Torta bo. Majhna, pa vendar. Za Meda potrebujemo še darilo. Poklonili mu bomo knjigico, ki jo bomo naredili sami.

Če ima kdo kak predlog, z besedo na dan.