Natečaj za logo projekta

erasmusmlynas-baltame-fone

Natečaj za logo projekta

OŠ Litija je bila v okviru Erasmus + sprejeta v triletni mednarodni projekt Help the Earth: Reduce, Reuse, Recycle. Sodelujoče partnerske šole so v Španiji, Bolgariji, Latviji, Grčiji, Turčiji, na Poljskem in na Finskem.

Naša prva skupna naloga je izvedba natečaja za logo projekta.

Predpisan format lista je A4, pisala pa barvice ali flomastri. Logo naj predstavlja temo projekta; torej pomagajmo Zemlji, da bo odpadkov manj, da bomo odsluženim predmetom poiskali nove funkcionalnosti, da bomo iz odpadnih materialov izdelali kaj novega. V logo naj bodo vključene zgoraj naštete države.

Risbe je potrebno do 4. novembra oddati koordinatorici projekta na šoli šolski knjižničarki.

Učenci bodo med prispelimi izdelki izbrali najustreznejšega in le-ta se bo med ostalimi sodelujočimi partnerskimi šolami potegoval za logo projekta.

Nagrada … BO.